Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Olimpisko spēļu futbola turnīrs sākas ar Spānijas uzvaru un Argentīnas neizšķirtu

Argentīnas futbola izlase. Foto: REUTERS/Thaier Al-Sudani/Scanpix

Spānijas vīriešu futbola izlase trešdien ar uzvaru pār Uzbekistānu sāka Parīzes olimpisko spēļu turnīru, savukārt Argentīna izrāva neizšķirtu pret Maroku.

Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonija būs piektdien, bet jau trešdien kā pirmie sacensībās iesaistījās futbolisti, tāpat turnīrs sākās arī regbijā-7. Olimpiskajā futbola turnīrā spēlē U-23 izlases ar ne vairāk kā trīs futbolistiem, kas vecāki par šo limitu.

Spānijas futbolisti C apakšgrupas mačā Parīzē ar rezultātu 2:1 (1:1) pārspēja Uzbekistānu.

Spēles 29.minūtē spāņus vadībā izvirzīja Marks Puvijs, bet pirmā puslaika kompensācijas laikā 1:1 panāca Eldors Šomurodovs, Raimonda Kroļļa bijušajam komandas biedram realizējot 11 metru soda sitienu. Lai gan 59.minūtē Serhio Gomess nerealizēja "pendeli", 62.minūtē viņš tomēr guva vārtus.

Šajā grupā spēlēs arī Ēģipte un Dominikānas Republika.

Tikmēr Sentetjēnā notikušajā spēlē Argentīna izrāva neizšķirtu 2:2 (0:1) pret Maroku.

Marokāņiem pirmo puslaiku ļāva uzvarēt Sufiana Rahimi kompensācijas laikā gūtie vārti. Otrā puslaika ievadā, 51.minūtē, Rahimi realizēja 11 metru soda sitienu, bet 68.minūtē Džuljano Simeone panāca 1:2.

Ritot kompensācijas laika pēdējai, 16.minūtei, argentīnieši pāris reizes trāpīja pa vārtu pārliktni līdz Kristians Medina ieraidīja bumbu vārtos.

B apakšgrupā cīnīsies arī Irāka un Ukraina.

Olimpiskajā turnīrā piedalās 16 izlases, kas sadalītas četrās apakšgrupās. Izslēgšanas turnīrā iekļūs katras apakšgrupas divas labākās komandas.

2021.gada Tokijas olimpiskajās spēlēs zelta medaļas izcīnīja Brazīlijas futbolisti.