Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Pitbulterjers. Šķirnes plusi un mīnusi

Izdzirdot vārdu pitbulterjets cilvēkus nereti pārņem šausmas. Daļai sabiedrības šie suņi asociējās ar asiņainām cīņām un milzu agresivitāti. Protams, nav dūmu bez uguns. Ir valstis, kurās šo suņu audzēšana ir aizliegta vai arī atļauts tuŗēt tikai sterilizētus vai kastrētus pitbulterjerus. Latvijā šādu noteikumu nav.

Kinalogi gan atzīst, ka stingri un pareizi apmācīti šie suņi var kļūt par uzticamiem un sirsnīgiem ģimenes locekļiem. Tiesa gan , jāņem vērā, ka apmācības prasīs milzum daudz nervu, jo šie suņi ir gana ietiepīgi.

Pitbulterjeri ir ļoti, ļoti mīloši un uzticīgi. Šie suņi metīsies aizstāvēt savu saimnieku arī tad, ja apdraudēs paši savu dzīvību. Pitbulterjers nav ieteicams ģimenēm, kurās ir pavisam mazi bērniņi. Lielākus bērnus suns visdrīzāk uztvers kā savus ģimenes locekļus, labprāt rotaļāsies un visdrīzāk nekādas problēmas neradīsies. Tomēr ne šo, ne citus suņus nevajadzētu atstāt bez uzraudzības kopā ar maziem bērniem.

Noteikti jāņem vērā, ka pitbulterjeri ne visai labi saprotas ar citiem dzīvniekiem. Arī suņiem. Ar šo jautājumu labāk nevajadzētu ekspermentēt.

Pitbulterjeram vajadzīgas salīdzinoši garas pastaigas un pilnīgi noteikti arī dažādas intelektuālas rotaļas – noslēptu priekšmetu meklēšana un tamlīdzīgi.

Noskaties video cik ekstrēmi Olgai Kambalai jaunībā gājis ar pitbulterjeru audzināšanu!

Interesanti:

Kā iemācīt suņiem neēst visu kas pagadās

Jānim un Kašeram viņu suns ir teju bērna vietā

Vai suni pilsētā drīkst staidzināt bez pavadas


Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Похожие новости

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas