Influencere Katrīne Vasiļevska, sarunājoties ar pazīstamo basketbolistu Jāni Blūmu, aizskāra kādu tēmu, kas arī mūsdienās diemžēl vēl ir aktuāla gan bērniem skolā, gan dažkārt arī pieaugušu cilvēku pasaulē. Gan Katrīne, gan Jānis teic, ka abi zina, ko nozīmē "aprunāšana" un mobings.
Basketbolists Jānis Blūms atceras, ka bērnībā to izjutis ļoti – kad atbraucis 15 gadu vecumā no Saldus, ar lielo somu uz treniņiem un iegājis ģērbtuvē pie divus gadus vecākiem puišiem, visi par viņu esot smējušies – ko te tāds no Saldus atbraucis, maziņš...
Bet jau pēc kāda laika Jānis esot pierādījis, ka ir pat labāks par tiem, kas par viņu smējās: "Kā saka – nespried par vīru pēc cepures... Jo es tagad tā domāju, kur ir tie, kas par mani smējās un kur esmu es..."
Jānis uzskata, ka aprunāšana un apsmiešana ir viena ļoti nelaba lieta – pat, ja gribas kādu apsmiet, vajadzētu iemācīties vismaz paturēt to pie sevis vai paklusēt. Viņš atzīst, ka bērnībā šo apsmiešanu pārdzīvoja ļoti.
"Protams, ka es to ņēmu pie sirds. Es sapratu, ka esmu tāds maziņš, atbraucis no Saldus, čaļi par mani divus gadus vecāki... Bet Valdis Valters toreiz mani izsauca, redzēja kaut kādu potenciālu manī, un jau pēc kāda laika es pierādīju, ka esmu labāks par viņiem," atceras Blūms.
Savukārt influencerei Katrīnei Vasiļevskai attiecībā uz mobingu ir vēl skaudrāks stāsts: "Ja Jānis cieta no mobinga tikai bērnībā, tad es ciešu vēl joprojām – katru reizi, kad kāds raksts par mani tiek ielikts sociālajos tīklos, paskatieties komentārus. Tad sapratīsiet, ko nozīmē mobings..."
Foto - ekrānuzņēmums no 1188Play