Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Indrašim rezultatīva piespēle uzvarētā Zviedrijas čempionāta mačā

Miks Indrašis. Foto: Ints Kalniņš/Reuters/Scanpix

Latvijas uzbrucējs Miks Indrašis sestdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Jēvles "Brynas" uzvarā savā laukumā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) mačā.

"Brynas" mājās pagarinājumā ar 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 1:0) pieveica Malmes "Redhawks".

Indrašis 37.minūtē nopelnīja rezultatīvu piespēli Jūhana Lāšona vārtu guvumā vairākumā, mājiniekiem izvirzoties vadībā ar 1:0.

Latviešu uzbrucējs 20 minūtēs un četrās sekundēs uz ledus trīsreiz meta pa vārtiem un spēli beidza ar +/- rādītāju -1.

Uzvaras vārtus pēc pagarinājumā spēlētām trim minūtēm un 33 sekundēm guva Bobijs Trivinjo.

Tikmēr uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Zviedrijas čempione Šellefteo AIK sestdien viesos ar 2:4 (0:1, 1:1, 1:2) zaudēja "Timra" hokejistiem. Dzierkals spēlēja 12 minūtes un septiņas sekundes, tiekot pie neitrāla lietderības koeficienta.

AIK ar 18 punktiem deviņās spēlēs turnīra tabulā ieņem otro vietu, bet "Brynas" ar 12 punktiem astoņās cīņās ir desmitajā vietā.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Šellefteo AIK, kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Engelholmas "Rogle".