Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā pareizi iesaiņot spoguļus, elektrotehniku un citus trauslus priekšmetus?

Krūžu - trauslu priekšmetu iesaiņošana, Photo by RODNAE Productions from Pexels

Krūžu - trauslu priekšmetu iesaiņošana, Photo by RODNAE Productions from Pexels

Trausli priekšmetu iesaiņošana var būt nozīmīgs uzdevums, ar kuru jārēķinās, ja tos nepieciešams pārvest. Ņemot vērā to neaizsargātību pret lūzumiem un viegliem bojājumiem, ir jārīkojas ļoti uzmanīgi. No iepakošanas līdz transportēšanai un piegādei trauslu preču transportēšanas process ir visnotaļ sarežģīts uzdevums. Pārvākšanās serviss “Komanda 24” skaidro, kā pareizi iesaiņot trauslu kravu pārvešanai.

Kā iesaiņot trauslus priekšmetus?

Ir vairāki soļi, kas jāievēro, iesaiņojot trauslus priekšmetus.

Izvēlies atbilstošu iepakojumu

Iepakojumam ir jābūt pietiekami izturīgam, lai nebūtu nekādu iespēju, ka priekšmets no tā varētu izkrist. Trauslām lietām jābūt iesaiņotām tā, lai tās paliktu nekustīgas vienā vietā un nepārvietotos kastes iekšpusē vai nepieskartos citām virsmām. Šim nolūkam var izmantot putupolistirola loksnes, burbuļplēves, kartons, kastes, avīzes vai iepakojuma papīrs, plastmasas mēbeļu pārvalki, trauku un stikla iepakotāji, dvieļi vai lupatas, kā arī jebkurš audums.

Vislabāk būtu, ja izvēlētos kastīti, kas ir tikai nedaudz lielāka par pašu lietu, lai tā lieliski ietilptu un nerastos problēmas ar mērījumiem. Turklāt tas nodrošina, ka objekts brauciena laikā negrab.

Plastikāta maisus var izmantot iepakošanai, taču pat tie negarantē pilnīgu nesaplīšanu. Burbuļplēves iesaiņojums veic labāku darbu, lai saglabātu trauslo priekšmetu.

Nekad neizmanto vājās kastes

Jo biezāka un izturīgāka ir kaste, jo labāk. Neizmanto tās, ja redzi vājos punktus – bojājumus, trauslumu utt.

Nežēlo iepakojuma daudzumu, lai pasargātu priekšmetus no saplīšanas

Ļoti uzmanīgi novieto un iepako priekšmetu kastē. Izmanto pietiekamu materiālu daudzumu trauslu priekšmetu iepakošanai.

Ieklāj kastē mīkstu iepakojuma materiālu

Korpusa apakšējās daļas polsterēšanai var izmantot presējamo papīru, burbuļplēvi, putas, putupolistirola zemesriekstus vai pat dvieļus.

Smagākos priekšmetus ievieto apakšā

Sakārto vissmagākās lietas apakšā. Tas ir tāpēc, lai konteinera pamatne būtu ļoti noturīga un jutīgākas lietas netiktu sabojātas.

Izmanto sadalītājus vai tin katru priekšmetu atsevišķi

Kartona kaste ar sadalītājiem trauku komplektiem - lieliska iespēja, kā samazināt trauku saplīšanas risku. Izmanto starp trauslajiem priekšmetiem sadalītājus. Vēl var ietīt katru trauslo priekšmetu atsevišķi.

Viss, sākot no glāzēm un šķīvjiem līdz smalkiem dekoratīviem priekšmetiem, ir jāiesaiņo neatkarīgi no izmēra, formas un materiāla. Jebkurus papildu priekšmetus, piemēram, vākus, ietin atsevišķi. Trauslākās lietas, piemēram, porcelāna, ir jāapvelk ar burbuļplēvi un jāaizlīmē ar lenti. Visbeidzot, iesaiņo katru priekšmetu atsevišķās kastēs. Ja tas nav iespējams, mēģini ierobežot kastes izmēru līdz pēc iespējas mazākam.

Marķē trauslus priekšmetus

Noteikti norādi “trausls” uz kastēm, kurās ir trausli priekšmeti. Katra kaste, kurā ir smalkas lietas, ir jāmarķē. Var arī mutiski informēt pārvadātājus, ka šīs kastes ir rūpīgi jāpārvieto. Ieteicams arī pieminēt kastu vertikālo virzienu. Daži priekšmeti var izturēt spēku tikai vienā virzienā. Apgriežot tos otrādi, var palielināties lūzuma risks.

Nesteidzies

Pastāv liela iespēja trauslos priekšmetus salauzt vai pat pazaudēt steigas laikā. Turklāt var gūt savainojumus, ja esi nedaudz neuzmanīgs, strādājot ar trausliem stikla priekšmetiem.

Kuri priekšmeti skaitās trausli pārvadāšanai?

Dažreiz šķiet, ka trausli priekšmeti ir vienīgi stikla izstrādājumi. Tomēr trauslas lietas ir ne vien, sākot no stikla traukiem un senlietām līdz keramikai un rotaslietām, bet arī citas lietas, kas prasa īpašu rūpību iepakošanas un pārvešanas procesos, jo ir viegli sabojājami, piemēram, elektronika.

Kā iesaiņot elektrotehniku?

Ideāla pieeja elektronisko lietu iepakošanai ir pirmās komplektēšanas izmantošana. Nosūtīšanas laikā aprīkojums, piemēram, datoru monitori un cietie diski, ir jāuzglabā drošībā. Šim nolūkam tie ir droši jānostiprina piegādes kastē, lai ceļojuma laikā tie nepārvietotos.

Trauslu priekšmetu iepakošana izklausās sarežģīti. Ko darīt?

Trauslu priekšmetu iepakošana ne vien izklausās sarežģīti, bet arī tāda ir, ja nepārzina visus drošības pasākumus un nav visas pieejamie materiāli. Pietam, lai tos pārvestu, ir jāievēro īpaša piesardzība arī uz ceļa. Pat mazākais “guļošais policists” var radīt triecienu uz priekšmetiem, kuru dēļ tie var tikt sabojāti. Izklausās vēl sarežģītāk? Mums ir lielisks ieteikums:

Izvēlies pārcelšanās servisa pakalpojumus

Izvēlies labāko pārcelšanās servisu, ņemot vērā visus galvenos faktorus, piemēram, izmaksas, piegādes laiku utt. Lai samazinātu pakas nepareizas novietošanas risku, organizē savākšanu vai nodošanu attiecīgajā vietā. Bet vēl labāk, izmantot pilnus pārvadāšanas pakalpojumus, kuros ietilpst arī pareiza priekšmetu iesaiņošana. Tu ietaupīsi savu laiku, materiālus un enerģiju – uzzini vairāk www.komanda24.lv

Krūžu - trauslu priekšmetu iesaiņošana, Photo by RODNAE Productions from Pexels

Krūžu - trauslu priekšmetu iesaiņošana, Photo by RODNAE Productions from Pexels

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas