Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Mīlas dzīve piedzīvo fiasko? Piesakies jaunajam iepazīšanās šovam

Publicitātes foto.

Publicitātes foto.

Visi, kuri meklē ideāli saderīgu partneri saskanīgām attiecībām visai turpmākajai dzīvei, ir aicināti pieteikties dalībai jaunā iepazīšanās šovā. Atbilstošākie partneri tiks atlasīti, balstoties socionikas zinātnē, un profesionālu ekspertu iesaiste sniegs atbildes uz būtiskiem sirdslietu jautājumiem. Ekrānos jaunais iepazīšanās un attiecību šovs nonāks šī gada rudenī un būs skatāms izklaides platformā Tet TV+ un kanālā STV Pirmā!

Pavisam īsi pēc kaislīgā iepazīšanās šova “Mīla kemperī” grandiozā noslēguma ar īstām kāzām Lasvegasā, tiek veidots jauns 10 sēriju iepazīšanās un attiecību šovs. Ne velti, jo viena no spēcīgākajām jūtām ir mīlestība un ticība tai. Nereti cilvēki iemīlas, ļaujas emociju virpulim un pārliecībai, ka beidzot ir sastapuši liktenīgo un vienīgo. Bet gadās, ka “rozā brilles” krīt, attiecības kļūst remdenas, rodas aizvainojums un strīdi, līdz kārtējo reizi mīlnieki attopas ar salauztu sirdi. Kāds no nelaimīgajiem turpmāko dzīvi pavada vientulībā, kāds deklarē, ka dvēseles radinieks vēl nav dzimis vai pavisam nocietina savu sirdi. Šādas vilšanās var iedragāt ticību, ka nākamreiz ļaušanās tuvībai var beigties laimīgi, liek maldīgi noticēt, ka “neprot pareizi” mīlēt vai mazina ticību pašai mīlestībai. Taču tā īstā un vienīgā mīlestība ir kaut kur tepat blakus, tikai jāprot tā atrast!

Ikviens – gan sievietes, gan vīrieši, kuri ir vairākkārt vīlušies attiecībās un ir gatavi ne tikai galvu reibinošam piedzīvojumam un eksotiskam ceļojumam, bet arī iepazīt cilvēku, kurš saskaņā ar ekspertu vērtējumu ir nevainojami saskanīgs partneris, ir aicināts pieteikties dalībai šovā. Talkā tiks ņemta zinātniska pieeja un pēc socionika meklēti vissaderīgākie pāri. Šova dalībnieku rokās būs tas, vai ekspertu izvēlētajam piekrist.

Lai pieteiktos dalībai šovā, līdz 30. jūnijam jānosūta elektroniska vēstule (brīvā formā), obligāti norādot vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru uz e-pastu gribu.piedalities@gmail.com. Pēc vēlēšanās var pievienot arī foto. Šova veidotāji sazināsies ar potenciālajiem dalībniekiem individuāli.
Filmēšanas sākums Latvijā – jūlija vidus. Turpinājums – jūlija beigas Marokā. Romantiskā kopā būšana, kas balstīta ne tikai savstarpējās simpātijās, bet arī zinātniskos aprēķinos.

Tet ir viens no lielākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem Baltijā, kas rada inovācijas gan mājām, gan darbam, un to veido 1700 darbinieku liela komanda. Uzņēmums piedāvā uzticamus un kvalitatīvus TV, interneta, elektrības un e-komercijas pakalpojumus, kā arī integrētos IT&T risinājumus uzņēmumiem gan Latvijā, gan eksporta tirgos. Tet rada modernākos tehnoloģiskos risinājumus IT drošības jomā, attīsta OTT-servisus un ražo savu TV saturu. Tet grupā ietilpst arī meitasuzņēmumi Citrus Solutions, Telia Latvija, Helio Media un Baltijas Datoru akadēmija. Vairāk: https://www.tet.lv/par-mums

Publicitātes foto.

Publicitātes foto.

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas