Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Nedēļas horoskops 6. - 12.martam

Ziedi (Image by Lena Svensson from Pixabay)

Ziedi (Image by Lena Svensson from Pixabay)

Nedeļa iesākas ļoti, ļoti skaisti - ārā ziema. Ko horoskops sola šajā nedēļā. Vai varam cerēt uz tikpat priecīgām, krāsainām un pozitīvām emocijām bagātām dienām? Izskatās, ka jā!

Auns: Kopumā nedēļa veiksmīgāka sieviešu kārtas pārstāvēm

Paspēsi gan pastrādāt, gan draugus satikt un arī svarīgus lēmumus pieņemt! Kopumā nedēļa veiksmīgāka sieviešu kārtas pārstāvēm, ja vien viņas nesāks pīt mīlas intrigas. Pirmdien visticamāk nodosies darbam, kalsi nākotnes plānus. Iespējams, būsi nolēmis uzsākt kopdzīvi ar mīļoto cilvēku, tamdēļ svarīgs būs materiālais faktors.12.,datums var paiet romantiskā garā, pateicoties tam, ka Saule, Mēness un mīlas planēta Venera atradīsies sapņainajā Zivs zīmē.

Vērsis: Vairāk uzmanības velti privātai dzīvei!

Vairāk uzmanības velti privātai dzīvei! Pirmdien veiksies radošo profesiju pārstāvjiem – dizaineriem, arhitektiem, aktieriem. Apgrozoties šajās sfērās, tev pastāv labas iepazīšanās iespējas. Visas nedēļas garumā spēsi sevi oriģināli izpaust, iekarot apkārtējo simpātijas. Skaties, ka nepadari greizsirdīgu savu dzīves biedru. Ja esat sastrīdējušies, izmanto piektdienas vakaru, lai sagādātu otram pārsteigumu un salabtu. Tevi aizraus dvēseliskas sarunas ar mīļoto, romantiska laika pavadīšana.

Dvīņi: Aktīvi pievērsīsies privātās dzīves veidošanai!

Darbam veltīsi uzmanību pirmdien un svētdien, pārējās dienās tev prātā būs citas lietas. Kāds meklēs iepazīšanās iespējas, cits stiprinās esošo savienību. Vēlami braucieni, attālāki ceļojumi, jo tieši to laikā visticamāk satiksi interesantus cilvēkus. Privātu kontaktu veidošana iespējama arī kādā mācību iestādē, kur būsi kļuvis par autoritāti. Daiļais dzimums būs neatvairāms, noteikti salauzīs ne vienu vien sirdi, liekot lietā mazas, sievišķīgas viltībiņas.

Vēzis: Klāt pavasaris, jādomā par garderobes maiņu!

Mīlas jomā izpaudīsies oriģināli, sevišķi 9.,10. datumā. Savukārt, svētdien, būsi gatavs dažādiem eksperimentiem gultā. Vīriešiem labāk veidosies attiecības ar vienaudzēm. Darba vidē iepazīšanās iespējamas tiem, kas darbojas tūrisma, viesmīlības, kā arī dizaina jomās. Ja dabūsi kādu lieku eiro, iztērēsi naudiņu tuvo cilvēku lutināšanai. Varbūt nolemsi mainīt profesiju, jo vēlēsies sevi izpaust radošāk. Klāt pavasaris, tāpēc padomā par garderobes maiņu!

Lauva: Nesāc strīdus ar augstākstāvošām personām!

Karjeras veidošanai piemērots nedēļas sākums, pastāv labas iespējas iegūt augstāku amatu, uzlabot materiālo stāvokli. Apmeklējot interešu kursus, pastāv iespējas satikt dvēseļu radinieku. Lauvas zīmes sievietes naudu tērēs uz nebēdu – jaunām drēbēm, skaistumkopšanai, gardai maltītei. Protams, ja viss tiek darīts ar mērķi piesaistīt kādas personas uzmanību un ielūgt viņu viesos, tad viss ir saprotams. Romantiskam randiņam piemērots sestdienas vakars.

Jaunava: Ir vērts padomāt par imidža maiņu!

Stiprajam dzimumam pastāv labas iespējas sevi pierādīt kā darbā, tā mīlas frontē. Galvenais, esi pārliecināts par sevi, izrādi iniciatīvu, nekautrējies uzrunāt sev iepatikušos personu. Piektdien, sestdien dienas fonu spēcīgi ietekmēs Zivs zīme, tāpēc kļūsi neparasti maigs pret mīļoto cilvēku. Būsi gatavs pat atteikties no kādiem darba plāniem, lai tikai pabūtu kopā ar mīļoto. Prātīgi darīsi, ja brīvdienas kopā pavadīsiet atpūtas namiņā. Ir vērts padomāt par imidža maiņu!

Svari: Katrs saņems pēc nopelniem!

Dilstošais Mēness visas nedēļas garumā nedaudz pazeminās tavu tonusu, sevišķi attiecībā uz darbu. Tai pat laikā randiņiem spēku atradīsi. Sieviešu kārtas pārstāves tērēs naudu, lai iegādātos skaistas lietas. Sākot no ceturtdienas līdz sestdienas vakaram mājās un attiecībās ar mīļoto cilvēku valdīs harmonija. Vēlēsies otram pateikt pēc iespējas vairāk mīļvārdiņu, sagādāt neaizmirstamu vakaru sveču gaismā vai kopā paplunčāties vannā.

Skorpions: Naudas un mīlas lietās esi piesardzīgs!

Šonedēļ iespējami dažādi pārpratumi, viltus situācijas, jo sevišķi sestdien. Vecais cīnīsies ar jauno, būs grūti saprast vai veidot jaunas attiecības vai saglabāt esošās. Daudzās ezoteriskās ietekmes nedēļas fonā, radīs vēlmi apmeklēt astrologu. Nepiemirsti pārbaudīt savu saderību ar otro pusīti! Piektdien triumfēs daiļais dzimums, izdosies izcelties gan darbā, gan privātā jomā. 14. martā vīriešiem pastāv labas iespējas parādīt sevi karjerā, iepazīties.

Strēlnieks: Būsi vērsts uz izaicinājumiem!

Būsi vērsts uz izaicinājumiem, īpaši 9.,10. martā! Kāds aktīvi izpaudīsies darba jomā, cits eksperimentēs privātajā dzīvē. Tieksies pēc brīvības partnerattiecībās. Ja sajutīsi, ka tevi pārāk aprūpē, iespējams uzskatīsi to par ierobežojumu. Varbūt muksi prom no mājām uz darbu, bet arī šeit tev būtu labāk darboties individuāli. Tava norobežošanās liks apkārtējiem domāt, ka tu kaut ko slēp, sevišķi to pārdzīvos mīļotais cilvēks. Vismaz brīvdienas pacenties pavadīt kopā!

Mežāzis: Gādā par to, lai strādāšana mītos ar brīvā laika baudīšanu!

Nedēļas pirmās trīs dienas nebūsi atraujams no darba, sevišķi jau pirmdien, kad Mēness atradīsies tavā zīmē. Gādā par to, lai strādāšana mītos ar brīvā laika baudīšanu! Ja strādā kopā ar laulāto draugu, viss kārtībā, pretējā gadījumā reti būsi mājās. Uzlabojoties materiālajam stāvoklim, vēlēsies otram pasniegt kādu dāvaniņu. Sākot no ceturtdienas vakara planētu stāvoklis būs īpaši romantisks. Sveces, īpaša mūzika radīs vajadzīgo gaisotni.

Ūdensvīrs: Uztver notiekošo vieglāk un būsi vinnētājs!

Veiksmīgākās nedēļas dienas būs 9.-11. marts. Satiksi interesantus cilvēkus, varbūt nolemsi dibināt kādu interešu grupu. Darba vidē tev patiks šokēt apkārtējos ar savu uzvedību, izskatu. Iespējams, tādējādi gribēsi piesaistīt kādas konkrētas personas uzmanību. Partnerattiecībās uzvedīsies pavisam savādi, piemēram, anonīmi sūtīsi otrai pusītei ziedus vai dāvanas. Tiem, kas pasniedz ezoteriku, radīsies sekotāji, tevi uzskatīs par garīgu līderi.

Zivis: Sveicieni Zivtņām!

Vari cerēt uz īpašiem uzmanības apliecinājumiem no partnera puses. Sievietēm veiksies profesionālajā jomā, īpaši, ja viņas darbojas radošajā sfērā. Darba vidē, protams, pastāv iepazīšanās iespējas, tomēr ticamāk, ka īsto cilvēku vari sastapt neformālā vidē. Ja tev jau blakus ir mīļotais, daudz laika pavadīsiet kopā. Patiks paņemt lielo tējas krūzi, abiem kopā ieritināties dīvānā pie TV ekrāna uz skatīties romantisko kino.

Lasi arī"

Ziedi (Image by Lena Svensson from Pixabay)

Ziedi (Image by Lena Svensson from Pixabay)

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas