Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Nedēļas horoskops no 13. līdz 19. februārim

Nedēļas horoksops februārim, Pixabay.com

Nedēļas horoksops februārim, Pixabay.com

Nedēļa no 13. līdz 19. februārim visām zīmēm lielākoties aizritēs mīlestības zīmē – kāds to vairāk sajūtīs no partnera, kāds cits no bērniem vai draugiem. Kādam, iespējams, uzsmaidīs jauna mīlestība.

Ūdensvīrs (no 20. janvāra līdz 18. februārim)

Ikdienas rūpes un ikdienas rutīna šajā nedēļā sagādās visvairāk darba – nekam citam laika neatliks. Ūdensvīriem nedēļu ieteicams pavadīt, pievēršoties arī savai veselībai, kas, nākot pavasarim, var pievilt. Savukārt brīvie ūdensvīri droši var doties ielās un atļauties flirtēt – kādam, iespējams, šis flirts atnesīs ilgi gaidīto mīlestību. Šī nedēļa būs piemērota sevis attīstībai un pilnveidei, savukārt no finanšu jautājumu risināšanas gan vajadzētu izvairīties.

Zivis (no 19. februāra līdz 20. martam)

Šajā nedēļā zivīm būs iespēja sasniegt daudz dažādus iepriekš nospraustos mērķus – galvenais, lai komandas biedri nepieviļ, jo šajā laikā, zivīm nemaz nenojaušot, var pielavīties kāds krāpnieks. Mīlestības jomā gaidāma stabilitāte – aizņemtajām zivīm nedēļa ritēs bez strīdiem, brīvajām – bez lieliem kārdinājumiem.

Auns (no 21. marta līdz 19. aprīlim)

Auns šajā nedēļā ir aicināts būt mierīgs, jo ir laiks padomāt par veselību – lai nepiezogas kāds vīruss. Tāpat aunam jāuzmanās no saviem skaļajiem vārdiem šajā nedēļā – savu viedokli šoreiz noklusē, jo tas var ietekmēt tavu tālāko ikdienas ritējumu. Darbā lielas izmaiņas netiek prognozētas.

Vērsis (20. aprīļa līdz 20. maijam)

Vēršiem šajā nedēļā uzsmaidīs necerēta veiksme darbā, kā rezultātā varēsi sev izvirst jaunus dzīves mērķus. Arī mīlestības jomā iespējami pavērsieni – esi gan uzmanīgs – tie var novest arī pie ne visai pozitīva iznākuma. Lai nedēļu aizvadītu maksimāli produktīvi, ieslēdz kreativitāti un idejas nāks viena pēc otras.

Dvīņi (no 21. maija līdz 21. jūnijam)

Ja tev šonedēļ ir iespēja nodoties sarunām, tad tu spēsi tās vadīt un pārliecināt pat visskeptiskākos pretiniekus. Atceries jau laikus sagatavot dzelžainus argumentus, ar ko pamatot savu viedokli. Mīlestības jomā gaidāmas pavasara vēsmas, sajūtot pirmos tauriņus. Sargi savu veselību – tā, iespējams, var nedaudz pasliktināties.

Vēzis (no 22. jūnija līdz 22. jūlijam)

Vēzim šajā nedēļā atrisināsies vairāki finanšu jautājumi, tāpat, iespējams, gaidāmi kādi patīkami, sen neredzēti ciemiņi. Šīs nedēļas galvenais uzdevums – izvēdināt galvu un atbrīvoties no liekā savā dzīvē, piemēram, cilvēkiem un lietam, kas traucē iegūt sirdsmieru. Vēzim tiek ieteikts padomāt par savām emocijām un mentālo veselību.

Lauvas (no 23. jūlija līdz 22. augustam)

Lauvām šajā nedēļā jābūt uzmanīgām – viens neapdomīgs vārds un varat tikt ierauts kādā skandālā. Galvenais – nezaudēt modrību. Tāpat lauvām šonedēļ, iespējams, gaidāma pavisam negaidīta tikšanās, kas var aizvest attiecības romantiskā virzienā, savukārt, ar cilvēkiem, kuru viedoklim pilnībā nepiekrīti, šonedēļ labāk netuvojies.

Jaunava (no 23. augusta līdz 22. septembrim)

Jaunavām nedēļa aizritēs mierīgi – darbā viss notiks pēc iecerētā, arī mājas dzīvē strīdi nav gaidāmi. Šonedēļ atļaujies sevi palutināt, lai pavasarī būtu enerģija īstenot sevis noteiktos mērķus. Ja kādu laiku esi atlicis kaut ko uz “vēlāk”, tad zini, ka šis “vēlāk” ir pienācis. Piesaki vizīti pie ārsta, dodies uz sporta zāli, sāc jaunu diētu – tagad ir īstais laiks uzdrīkstēties.

Svari (no 23. septembra līdz 22. oktobrim)

Svari šajā nedēļā tiek aicināti nelikt visas kārtis galdā, turēt ausis vaļā un neiesaisties kašķos ar augstākstāvošajiem darbā. Labākais, ko šonedēļ vari darīt – velti sevi darbam. Jo vairāk pūļu ieliksi, jo labāki būs rezultāti. Aizņemtajiem svariem gaidāms kāds pozitīvs attiecību pavērsiens.

Skorpioni (no 23. oktobra līdz 21. novembrim)

Skorpions šonedēļ droši ar uzņemties svarīgu lietu kārtošanu un uzsākt liela mēroga aktivitātes – plānot ceļojumus, jaunus projektus u.c. Galvenais – nestāsti pagaidām par to citiem – kādam tava degsme var nepatikt. Taču, jo lielākus mērķus nospraudīsi, jo lielāka iespēja, ka jau šogad tev tos arī izdosies īstenot.

Strēlnieks (no 22. novembra līdz 21. decembrim)

Strēlniekiem šīs nedēļas sākums solās būt gana izaicinošs, bet, jo veiksmīgāk izdosies pārvarēt dažādas grūtības, jo mierīgāk aizritēs otra nedēļas puse. Velti laiku sev un pārdomām ar sevi par to, ko īsti vēlies saņemt no nākotnes. Taču saproti to, ka, jo lielāki mērķi, jo vairāk darba nāksies ieguldīt to īstenošanai.

Mežāzis (no 22. decembra līdz 19. janvārim)

Mežāži aicināti nospraust augstākus mērķus, nekā tas ir bijis līdz šim – lielāki mērķi, pārsteidzošāks rezultāts. Nebaidies riskēt. Attiecībās ar ģimenes locekļiem esi pretimnākošs – nebaidies kādam sniegt savu padomu vai pat fizisku palīdzību. Tas tiks novērtēts.

Ieskaties arī:

Februāra mēneša horoskops visām zodiaka zīmēmNedēļas horoksops februārim, Pixabay.com

Nedēļas horoksops februārim, Pixabay.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas