Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Problēmas ar “otru pusīti” – kā var palīdzēt zīlniece?

Attiecības, Foto: StockSnap, Pixabay.com

Attiecības, Foto: StockSnap, Pixabay.com

Patīk mums tas vai nē, bet ģimene un attiecības ir viena no cilvēka dzīves svarīgākajām jomām, bez kuras pilnvērtīga un harmoniska eksistence būtu grūti iedomājama. Panākumi karjerā, vara, bagātība, aizraujoši hobiji – tas viss var sniegt piepildījumu un uz brīdi pat iluzoru laimes sajūtu, tomēr, ja līdzās nav mīļu, tuvu un uzticamu cilvēku, ar kuriem visā tajā dalīties, agri vai vēlu piezogas pārdomas par dzīves tukšumu un bezjēdzību.

No otras puses, nevienam nav noslēpums, ka tieši attiecību problēmas ir tās, kas spēj mūs ievainot visvājākajās vietās, sagādāt visvairāk asaru un pārdzīvojumu. Dažkārt sāpes un neziņa ir tik neizturama, ka šķiet – pašu spēkiem galā netiksim, ir nepieciešama “palīdzība no augšas”.

Zīlniece Rubīna Jēkabpilī – neparasta sieviete ar īpašām spējām

Un ticiet vai ne, bet šāda palīdzība patiešām ir iespējama. Ir tikai viens nosacījums – ja paši šiem īpašajiem cilvēkiem ticat, esat atvērti viņu teiktajam, un pats galvenais – arī sāpīgos brīžos domājat labas domas un neizmantojat zīlnieces palīdzību ļauniem nolūkiem.

Cilvēki bieži mēdz uzdot jautājumu – vai zīlniece galu galā nav tas pats psihologs, tikai mazliet savādākā “mērcītē”? Atbilde laikam ir – jā un nē. Neapšaubāmi, labai zīlniecei ir jāpiemīt arī psihologa prasmēm, ir jāprot “nolasīt” cilvēks un saprast, kāds padoms viņam vai viņai būtu visnoderīgākais, jāprot atrast īstie vārdi un pieeja.

Taču no otras puses – zīlniekiem, dziedniekiem, ekstrasensiem un citiem viedajiem, kas savā darbībā izmanto arī “smalko pasauli”, patiešām piemīt spējas, ko ar mūsdienu loģisko pasaules uztveri grūti izskaidrot. Bieži vien šādas spējas ģimenē ir iedzimtas, un tiek pārmantotas no paaudzes paaudzē.

Tāds ir stāsts arī par Jēkabpils pusē iecienīto zīlnieci Rubīnu, kura savas spējas arī ir pārmantojusi no dzimtas sievietēm. Viņas vecvecmāmiņa Olga bijusi ar izcilu intuīciju apveltīta sieviete, viņas sacītajam bijis liels spēks. Vecmamma Ļuba iedvesmoja pieņemt sevi un savas spējas, jo ar savu piemēru parādīja, kā sadzīvot ar to, ka esi zīlniece. Mamma Rubīna meitai Rubīnai iemācīja visu, ko pati prata un novēlēja vienmēr uzticēties sev un savām spējām.

Zīlniece Rubīna ir palīdzējusi neskaitāmiem cilvēkiem visdažādākajās ar mīlestību un ģimenes dzīvi saistītās situācijās – atrast savu īsto “otro pusīti”, atbrīvoties no “bezlaulības vainaga”, uzveikt alkohola sērgu, atgriezt neuzticīgu mīļoto, apvienot ģimeni pēc šķiršanās un pat noņemt senču lāstu.

Kā pārdzīvot šķiršanos – attiecību līkločus skaidro zīlniece

Šķiršanās, neapšaubāmi, ir viens no smagākajiem “attiecību frontes” pārdzīvojumiem. Pat ja gaisotne ģimenē ne tuvu nav bijusi ideāla, šķiršanos smagi pārdzīvo visi – gan tie, kuri tikuši pamesti, gan tie, kuri paši pieņēmuši lēmumu attiecības pārtraukt. Jo šķiroties cilvēki vienā mirklī zaudē kaut ko, pie kā ir pieraduši, kaut ko dārgu, nozīmīgu un jēgpilnu. Ne velti to dēvē par “mazo nāvi” – šķiroties mēs simboliski nomirstam pagātnē, lai atdzimtu jaunā kvalitātē nākotnē.

Ceļš līdz šai atdzimšanai gan nav viegls un rozēm kaisīts. Ja pieņemam, ka šķiršanās savā ziņā ir līdzīga nāvei, tad ir arī jāļauj sev “izsērot” visus emocionālo pārdzīvojumu etapus, neko nesasteidzot.

Pirmā reakcija, uzzinot par mīļotā krāpšanu vai lēmumu pamest ģimeni, protams, būs šoks un noliegums – „Es tam neticu”, „Tas nav iespējams”, „Es to vienkārši nosapņoju”.

Nākamā normālā cilvēciskā reakcija ir dusmas. Ir izbojāta mūsu ierastā pasaules aina. Cilvēks var dusmoties uz partneri, sāncensi, likteni, Dievu, visu pasauli, sevi … Dusmas nav mūsu sabiedrībā atzītas emocijas, cilvēki cenšas tās slēpt, paturēt sevī. Taču ir ļoti svarīgi ļaut sev izdzīvot arī šo stadiju, jo bez tās nebūs iespējama pilnvērtīga garīgā atlabšana.

Kad dusmas sāk pierimt, cilvēks pamazām spēj uz situāciju paraudzīties ar vēsāku prātu. Un viena no iespējām ir, ka šajā brīdī saprotam, ka šīs attiecības tomēr bija īpašas, un varbūt pastāv iespēja tās atjaunot. Šis tad arī ir brīdis, kad cilvēki, visbiežāk sievietes, vēršas pēc palīdzības pie zīlnieces.

Vai ir iespējams atgriezt vīrieti ģimenē?

Jūs teiksit, tas nav iespējams – kas bijis, tas bijis, gājējus un mirējus nevajag aizturēt? Tomēr jūs varbūt būsit pārsteigti, cik daudzi pāri pēc smagām krīzēm un pat ilgas šķiršanās tomēr atkal saiet kopā un piedzīvo attiecības jau pavisam jaunā kvalitātē.

Tam piekrīt arī psihologi, un viņiem ir savs loģisks izskaidrojums. Proti, jebkurš pāris savās attiecībās secīgi iziet trīs posmus – idealizāciju jeb “rozā briļļu” periodu, absolūto noliegumu, kad šīs “brilles” nokrīt, un trešo – nobriedušās mīlestības stadiju, kad esam iepazinuši un pieņemam savu partneri tādu, kāds viņš ir, ar visiem viņa plusiem un mīnusiem. Kā pierāda mūsu augustā šķirto ģimeņu statistika, nebūt ne visiem pāriem izdodas līdz šādai harmonijai nonākt.

Izbrist sāpju jūru, strādāt ar sevi, pārkāpt saviem aizvainojumiem var būt īsteni pārcilvēcisks darbs. Ir tik smagi, ka šķiet – cilvēka spēki tam ir par vāju, vajadzīgs kas jaudīgāks. Šādiem brīžiem kā reiz ir domāti tādi īpašām spējām apveltīti cilvēki kā zīlniece Rubīna, kura konsultācijas sniedz arī WhatsApp, tel. 27141978.

Darbs ar sevi, sarunas ar partneri, psihologa palīdzība vai zīlniece – katram noderēs sava pieeja. Galvenais, kā visās lietās, arī šeit ir – patiesi ticēt izvēlētajam ceļam. Visi taču zinām, ka ticība ir vismaz puse no uzvaras.

Attiecības, Foto: StockSnap, Pixabay.com

Attiecības, Foto: StockSnap, Pixabay.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas