Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Unikāla situācija Eiropas čempionātā - Vācijas un Dānijas maču pārtrauc zibens dēļ

Neparasta situācija fiksēta Eiropas čempionāta futbolā 1/8 finālā starp Vāciju un Dāniju, jo pirmajā puslaikā mačs tika pārtraukts zibens dēļ.

Ap spēles 35. minūti mača norises vietā Dortmundē sākās spēcīgs lietus, kas nāca komplektā ar zibeni turpat pie stadiona. Paaugstinātas bīstamības dēļ tiesnešu brigāde nolēma spēli pārtraukt.

Taču tas vēl nebija viss, jo brīdī, kad spēlētāji jau bija devušies uz ģērbtuvēm, sākās arī iespaidīga krusa. No stadiona jumta vairākās vietās gāzās ūdens, kas burtiski izskatījās pēc ūdenskrituma.

"Mēs esam vēstures liecinieki, ko tādu vēl savā komentētāja karjerā neesmu piedzīvojis," TV6 tiešraidē sacīja futbola apskatnieks Jānis Pakalns.

Mačs vēlāk atsākās, jo lietus un zibens norimās. Vācija šo spēli uzvarēja ar 2:0 un iekļuva 1/4 finālā.

Negaisa mākoņi "Signal Iduna Park" stadionā Dortmundē. Foto: EPA/ANNA SZILAGYI/Scanpix