Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Hokejisti Veleno un Nīderraiters nevar sadalīt hokeja laukumu. Foto: AP/Scanpix

Kanādas vīriešu hokeja izlases uzbrucējam Džo Veleno par speršanu pretiniekiem piemērota piecu spēļu diskvalifikācija, kā dēļ šajā pasaules čempionātā viņš vairs nevarēs atgriezties laukumā, lēmusi Starptautiskā Ledus hokeja federācija (IIHF).

Sestdien notikušajā Kanādas mačā ar Šveici Veleno 29.minūtē tīšām ar slidu iespēra pretinieku uzbrucējam Nīno Nīderraiteram. Kanādieši šo spēli zaudēja ar 2:3.

IIHF lēmusi Veleno piemērot piecu spēļu diskvalifikāciju. Kanādas izlasei, ja tā pārvarēs ceturtdaļfināla barjeru, šajā čempionātā būs palikušas tieši piecas spēles, tādējādi Veleno šajās meistarsacīkstēs vairs nevarēs spēlē.

Kanādietis līdzšinējās piecās spēlēs bija guvis divus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.