Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāpēc novietot blakus gultai citronu?

Citrons, Image by Steve Buissinne from Pixabay

Citrons, Image by Steve Buissinne from Pixabay

Citroni ir noderīgi daudz vairāk nekā vienkārši dzēriena papildināšanai vai ēdiena garšas uzlabošanai. Citronūdens novietošana blakus gultai sniedz lielisku ieguvumu veselībai.

Citronūdens dzeršana no rītiem

Ja neiebilsti pret ārkārtīgi skābo garšu, vari vienkārši apēst veselu citronu, kas ir piesātināts ar C vitamīnu un fitonutrientiem, kas atbrīvo organismu no veselībai kaitīgajiem brīvajiem radikāļiem. Citrons arī normalizē asinsspiedienu. Ja nevari apēst veselu citronu, novieto glāzi citronūdens blakus gultai. Rīta sākšana, izdzerot glāzi ūdens ar citronu sulu, var palīdzēt gremošanas sistēmai, kā arī uzlabot ādu.

Ja vēlies maksimāli uzņemt citronūdens veselīgās īpašības, ir svarīgi to dzert no rīta tukšā dūšā. Tādā veidā tas būs visefektīvākais ķermeņa attīrīšanā no toksīniem. Turklāt tas stimulējot svara zudumu. Tas ir tāpēc, ka aknas ražo vairāk žults, ja dzer citrona ūdeni tukšā dūšā. Tas savukārt noved pie tā, ka paliec mazāk izsalcis un tiek ātrāk sagremota pārtika. Citrona ūdens dzeršana ir noderīga arī mutes dobuma higiēnai citronā esošo skābju dēļ. Šīs skābes nodrošina, ka baktērijas, kā arī visas apēstās pārtikas paliekas mutes dobumā samazinās.

Citrons blakus gultai

Citrona aromāts satur antiseptiskas īpašības, kas var ietekmēt prāta stāvokli. Tas nozīmē, ka augļu aromāts var palīdzēt izjust mazāk depresiju un trauksmes lēkmes un radīt telpā pozitīvu atmosfēru - uzlabojas garastāvoklis! Vienīgais, kas nepieciešams šim trikam, ir pāris citroni. Nogriez citronam virsmu un novieto to ar griezuma vietu uz leju. Pēc tam ar asu nazi citrona augšpusē iegriez krusteniski horizontāli un vertikāli līdz citrona pusei. Novieto bļodu ar citronu pie gultas un ļauj aromātam darīt savu darbu. Ja vēlies, lai šis triks būtu vēl efektīvāks, katrā istabas stūrī vari novietot bļodu ar sagrieztu citronu.

Citrona novietošana blakus gultai samazina satraukumu un ļauj atslābināties, palīdz pret bezmiegu. Tuklāt šajā laikā gaiss attīras no sliktajām baktērijām un vīrusiem. Ja nevēlies novietot svaigu augli, var izmantot arī ēteriskās eļļas.

Svaiga citrona aromātam ir vēl viena priekšrocība. Ieelpojot citrusaugļu aromātu, tiek stimulēta garīgā aktivitāte. Katru dienu sajūtot šo aromātu, cilvēks kļūst koncentrētāks, un uzlabojas arī atmiņa. Turklāt samazinās arī pieļautās kļūdas darba gaitā.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...