Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uģa Kuģa sieva Linda ir otrā bērniņa gaidībās

Krišnaīts Uģis Kuģis ar ģimeni, 360TV realitātes seriāla "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Krišnaīts Uģis Kuģis ar ģimeni, 360TV realitātes seriāla "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Latvijā pazīstamākais krišnaīts, attiecību konsultants, filozofs un TV personība Uģis Kuģis ar Lindu šogad centās ieņemt otro bērniņu, lai dēlam Tamalam būtu māsiņa vai brālītis. Kanāla 360TV šovā "Ģimene burkā" viņš paziņoja, ka ar trešo piegājienu mīļotā ir stāvoklī: "Es to ļoti gaidīju. Nebija tā, ka Jēzus Kristus atsūtīja mums bērnu - es taču zināju, ko daru. Cerēju uz to. Nebija tā, ka dieviņš atsūtīja mums mazo Krišnas bērniņu un nezinājām, kā apaugļot - es taču zinu kā apaugļot un tas taču ir pilnīgi normāli, tāpēc man tas nav pārsteigums." lepni nosaka Uģis Kuģis.

Lai arī uzzinot priecīgās ziņas Uģis Kuģis neraudāja, taču atzina, ka ir ļoti, ļoti laimīgs: "Es esmu no tiem tēviem, kas runājas ar vēderu, stāsta pasakas, čukst mantras. Tāds es esmu. Viņš ir dzīvs un tagad ir daļa no mūsu ģimenes, kaut arī ir vēderā. Viņš uzņem visas mūsu emocijas un pārdzīvojumus. Tāpēc arī Tamalam stāstīsim, ka tur viss jau notiek." Protams, kā pienākas pēc krišnaītu tradīcijām, viņš saņemtās ziņas izbļāva arī pa logu un steidza par tām pavēstīt arī kaimiņiem.

Kā zināms, Kuģis ar sievu nodarbojas ar gultas priekiem tikai tad, kad jāieņem bērns. Zemāk skaties 1188 Play video, kurā sieva Uģim paziņo par grūtniecību! Zemāk skaties arī "Ģimene burkā" sižetu, kurā vecāki stāsta, kā pareizi jāveic pats ieņemšanas rituāls.

Turklāt jau šovakar, 17.novembrī plkst. 19:00, Uģis Kuģis un Linda ar faniem "live" sarunā tiksies 1188 Play Instagram kontā, lai dalītos ar prieku par ģimenes pieaugumu un atklātu, kā šobrīd jūtas Linda un kā pāris gatavojas mazuļa ienākšanai ģimenē.

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...