Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vai Agritai izdevies saglabāt iespaidīgo svara zudumu?

Agrita Bindre-Blumenaua, 1188 Paly ekrānšāviņš

Agrita Bindre-Blumenaua, 1188 Paly ekrānšāviņš

Katrs, kurš kaut reizi mēģinājis atbrīvoties no lielāka vai mazāka lieku kilogramu skaita zina, ka ar mērķa cipara sasniegšanu nekas vēl nav beidzies, tieši otrādi – īstais darbs ar sevi vēl tikai sākas, jo jauniegūtās ķermeņa aprises jāspēj arī noturēt un veselīgie dzīves veida ieradumi jāpadara par savu ikdienu uz visu atlikušo dzīvi.

Kā šai ziņā šobrīd klājas Agritai Bindrei-Blumenauai no pašmāju šova “Ģimene burkā”, kura gada sākumā savus fanus pārsteidza ar iespaidīgu svara zudumu – veseliem 30 kilogramiem? Pēdējā laikā Agrita lielu daļu sava laika un enerģijas veltījusi Ukrainas cilvēku atbalstam, bet vai ir sanācis padomāt arī par sevi?

Izrādās, dzīves plānu pēkšņās izmaiņas negatīvu ietekmi uz sasniegto svara rezultātu nav atstājušas, kilogrami klāt nav nākuši. Tiesa, šis rezultāts Agritu vēl līdz galam neapmierina, vajadzētu piestrādāt vēl. “Protams, viss vairs nenorit tik viegli, kā sākumā, kad pirmie kilogrami burtiski “nokrīt”. Tagad ir daudz vairāk jāpiedomā, ko un kā darīt, kādas metodes vēl izmantot. Pēdējā laikā biju sevi mazliet atstājusi otrajā plānā, taču tas attēls spogulī man vēl īsti nepatīk, esmu apņēmības pilna turpināt.” Toties Agritai ir liels prieks par savu ādas stāvokli. Tievējot gudri un papildus lietojot arī vitamīnus un kolagēnu, ir izdevies pilnībā izvairīties no “liekās ādas”, kas sagādā problēmas daudziem tievētājiem.

Kā turpmāk dzīvei klāsies uzņēmīgajai četru bērnu māmiņai ar plašo sirdi, uzzināsit, sekojot kanāla 360TV relitātes seriāla “Ģimene burkā” jaunākajām epizodēm televīzijā un internetā – 188 Play.

Skatieties arī:

Agrita atrāda savu satriecošo tievēšanas rezultātu

Agrita palīdz nogādāt drošībā ukraiņu ģimenes

Ar maģisku rituālu Agrita atvadās no vecās dzīves

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...