Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Veselības ministrs Pavļuts stāsta, kā tas ir - audzināt dvīņus

Veselības ministrs Daniels Pavļuts, "STV Pirmā!" sarunu šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Veselības ministrs Daniels Pavļuts, "STV Pirmā!" sarunu šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Veselības ministrs Daniels Pavļuts šogad ne tikai apprecējās ar mīļoto sievieti Elīnu, bet arī kļuva par dvīņu tēvu. Politiķis sarunu šovā "Kad viņas satiekas" atklāja, ka abiem gan sapas jauno atvašu audzināšanas jautājumos, gan daudz kas tiek izrunāts: "Man ir mani bērni, viņai ir viņas bērni, un tagad mums ir mūsu bērni. Klasiskā situācija. Viskautkas jautrs ir priekšā. Kopā pa visiem mums ir seši, bet ikdienā četri, jo mani abi puikas no pirmās laulības ir Briselē pie mammas, bet gan jau kaut kad atgriezīsies."

Pavļuts pastāstīja, ka šovasar sieva viņam dāvājusi puisīti un meitenīti, taču abi nav identiskie dvīņi un ir atšķirīgi ne tikai raksturā, bet arī izskatā: "Puika vairāk izskatās pēc manis, bet meitēns vairāk pēc Elīnas līnijas. Tad, kad viens raud, otrs pilnīgi mierā. Nav tā, ka pavelkas viens uz otru. Varbūt tas mainīsies, bet cerams, ka nē. Šobrīd nav tā, ka abi vienlaicīgi kristu izmisumā." Par laimi neviens pārāk nebāžas virsū dvīņu vecākiem ar saviem padomiem, taču Daniels ir saņēmis dažus lakoniskus padomus uzreiz divu atvašu audzināšanā no Latvijas izglītības un zinātnes ministres Anitas Muižnieces, kurai paveicās ar dvīņu puikām.

Par dvīņu audzināšanas savienošanu ar politiku ministrs saka, ka tas nav ārprāts - viņi guļ samērā labi, bet ar pārtraukumiem - tieši šajās mazo miega pauzēs bieži vien steidz palīgā tieši tētis: "Es nevaru sūdzēties, ka nebūtu gulējis, taču es saprotu, ko tas nozīmē, ka būtu forši nepārtraukti pagulēt septiņas vai astoņas stundas." Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Pavļuts stāsta, kāpēc iemīlējās Elīnā!

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...