You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kad pašam alkohola lietošanu vairs neizdodas pārtraukt

Alkoholisms, pixabay.com

Alkoholisms, pixabay.com

Alkoholisms ir slimība, kas nodara lielu postu ne tikai pašam ar šo kaiti sirgstošajam, bet arī viņa tuviniekiem. Lielā daļā gadījumu alkohola lietotājs atsakās atzīt savu problēmu, tomēr brīžos, kad alkohols tiek lietots jau ilgstošu laika posmu un ar veselību patiešām kļūst slikti, pēc palīdzības ir gatavs vērsties arī pats alkoholiķis.

Kur saņemt operatīvu palīdzību?

Šādos gadījumos, kad ieilgušu dzeršanu neizdodas pārtraukt un cilvēkam pašam ir kļuvis ļoti slikti, jāvēršas pēc palīdzības narkoloģiskajā klīnikā, kur tiks veikta detoksikācija. Kā stāsta speciālisti, šajā procesā galvenokārt tiek izmantotas tradicionālas metodes : medikamentu lietošana un intravenoza pilienu sistēma.Nepieciešamības gadījumā tiek veikta arī sirds un asinsvadu sistēmas funkciju korekcija.

Vai alkohola lietotājs var saņemt palīdzību mājas apstākļos?

Kā stāsta klīnikas ‘’LASA MED’’ vadītājs Aleksandrs Jekimovs, ja alkohola lietotājs kategoriski atsakās braukt uz klīniku, palīdzība pacientam var tikt sniegta arī mājas apstākļos. Tomēr pieredzējušais speciālists uzsver, ka atrodoties klīnikā būs iespējams saņemt vērtīgāku palīdzību. Nereti pacientam pēc ilgstošas alkohola lietošanas var rasties problēmas ar sirdsdarbību, tāpēc ir nepieciešama novērošana.

Cik ilgi nepieciešams uzturēties klīnikā?

Diennakts narkoloģiskajā klīnikā ‘’ LASA MED’’, vieglas alkohola intoksikācijas gadījumos, pacients var saņemt vienreizēju palīdzību, atrodoties klīnikā līdz sešām stundām. Iespējams arī iziet trīs dienu kursu alkohola absistences sindroma (stāvoklis pēc pārmērīgas alkohola lietošanas) noņemšanai, katru dienu apmeklējot klīniku ambulatori. Problemātiskākos gadījumos detoksikācijas process un rehabilitācijas posms ilgst 1- 2 dienas. Slimniekam tiek noteikta arī medikamentoza terapija un piemēroti dažādi līdzekļi smadzeņu un aknu darbības uzlabošanai. Tāpat arī tiem noteikta dažādu vitamīnu lietošana.

Kas notiek pēc detoksikācijas?

Pēc detoksikācijas pacients jutīsies labāk, taču tas nenozīmēs, ka būs pārtraukta atkarība no alkohola lietošanas. Diennakts narkoloģiskā klīnika ‘’Lasa Med’’ pēc šīs procedūras iesaka speciālo uzturošo terapiju recidīvu novēršanai. Klīnika piedāvā gan grupu, gan individuālos psihoterapijas seansus, suģestīvo terapiju un emocionālā stresa psihoterapeitisko ārstēšanu. Tāpat arī, ja pacients izsaka tādu vēlmi, ārstēšanai var pielietot medikamentus, kas rada riebumu pret alkohola lietošanu vai arī tautā tā saukto ‘’ampulas iešūšanu’’. Narkoloģiskās klīnikas ‘’LASA MED’’ speciālistu pieredze rādot, ka iepriekš minēto metožu kompleksa pielietošana, pacienta sadarbība ar narkologu un galvenais- vēlme tiešām atbrīvoties no mokošās alkohola atkarības, spēj sniegt stabilus un ilgtspējīgus rezultātus.




Alkoholisms, pixabay.com

Alkoholisms, pixabay.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar news

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas