Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Agritas meita Estere parāda pusaudža spuraino raksturiņu

Agrita Bindre - Blumenaua, 1188 Play ekrānšāviņš

Agrita Bindre - Blumenaua, 1188 Play ekrānšāviņš

Pašmāju realitātes šova “Ģimene burkā” varones Agritas Bindres-Blumenauas mājās pēdējā laikā ik pa brīdim notiek “rīvēšanās” starp Agritu un viņas vecāko meitu Esteri, kas sasniegusi spurainā pusaudža vecumu.

Šajā reizē konflikta iemesls it kā nav nekas nopietns – ģimenes suņuks Mailo, kura aprūpēšana un audzināšana ir noteikta kā Esteres pienākums, ir sastrādājis pamatīgus nedarbus – sagrauzis un izmētājis pa pagalmu dažādas ēdamas un neēdamas lietas. To ieraugot, Agrita pieprasa, lai nekārtība tiktu savākta nekavējoties, savukārt Estere pastāv uz to, neko nedarīs pēc pavēles – izpildīs mājas darbus un tad pievērsīsies pagalma uzkopšanai. Katrai pusei sava taisnība šķiet principiāli svarīga, tādēļ vārds pa vārdam, un abas iekarst un iecērtas ar katru mirkli arvien vairāk.

Estere arī uzskata, ka kopumā ar Mailo aprūpēšanu tiek galā, bet kas attiecas uz mazā rakara skološanu un atturēšanu no nedarbiem – tur vairāk prasītos pēc visas ģimenes kopīgiem pūliņiem.

Varbūt jums ir kādas idejas, kā pie kārtības saukt brīvas vaļas garšu sajutušu suni? Bet to, kā atrisinājās saspīlētā situācija, uzzināsit šajā video!

Skatieties arī:

Agrita mudina Esteri pirms eksāmeniem vairāk pievērsties mācībām

Mēģinājums palīdzēt Esterei mācībās noved Agritu līdz smiekliem un asarām

Agrita prognozē, ka viņas skolēni sagādās atkal jaunus izaicinājumus


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...